Bárdos-napok 2009. november 13.

 

Iskolánkban a héten számos verseny zajlott, amelyre szép számmal jelentkeztek a kistérség iskoláiból is. Több tantárgyban mérhették össze tudásukat a diákok

Eredmények

 

 

Bárdos Kupa leány kézilabdatorna

 

III. korcsoport

 

  1. Kazinczy Tagintézmény
  2. Batsányi Tagintézmény
  3. Révfülöp csapata

Különdíjak

Gólkirálynő: Dankó Dorina  Badacsonytomaj

Legjobb kapus: Vajai Franciska Batsányi

Legjobb játékos Tölli Dorina Kazinczy

 

IV. korcsoport

 

  1. Kazinczy Tagintézmény
  2. Révfülöp csapata
  3. Nagy Dóra Batsányi

Különdíjak

Gólkirálynő: Sipos Kata Kazinczy

Legjobb kapus:Szepesvári Alexandra Révfülöp

Legjobb játékos: Nagy Dóra Batsányi

 

Iskolai robotépítő verseny

 

5. évfolyam

Egyéni

  1. Gyarmati Vince 5. z
  2. Kudomrák Patrícia 5. z

 

Csapat

  1. Gróf Laura, Horváth Júlia, Somogyi Zsófia 5. z
  2. Gál Trisztán, Nyárondi László 5. a
  3. Gutmajer István, Pál Milán, Pető Bálint 5. a

 

6. évfolyam

Egyéni

  1. Cser Gréta 6. a
  2. Nagy Enikő 6.
  3. Sásdi István 6. z

 

Csapat

  1. Hatvani Rebeka, Illés Zsófia 6. z
  2. Nesic Regina, Varga Vivien 6. a
  3. Kekk Laura, Sebők Sára, Vitai Laura 6. a

 

7. évfolyam

Egyéni

Megosztott 1. hely: Gyarmati Sarolta és Őri Veronika 7. z

 

Csapat

  1. Németh Renáta 7. z, Schmidhoffer Eszter 7.a
  2. Tankó Roland, Tóth Péter 7. z
  3. Cziráki Klaudia, Tölli Adrienn 7. a

 

8. évfolyam

Egyéni

  1. Majer Tamás 8. z
  2. Szászi endre 8. z

 

Csapat

  1. Kaszás Diána, Batka Eszter 8. z
  2. Bogdán Fanni, Pető Dorina 8. a
  3. Barabás Tímea, Bogdán Cintia, Jári Eszter, Mikóczi Lívia 8. a

 

 

Matematika alapműveleti verseny 2. osztályosoknak

 

  1. Csörnyi Dániel 2. a Bárdos – Szijártó Miklósné
  2. Virágh Anna 2. o. dr. Nagy Endre Ált. Isk. –
  3. Oroszi Boldizsár 2. z Bárdos – Szijártóné Lovász Gabriella

Olvasási verseny 4. osztályosoknak

 

Megosztott 1. helyezett:

Rádi Stella 4. o. Nagyboldogasszony Római Katolikus Ált. Isk.

Tóth András 4. z. Bárdos

3. Eckert Zsófia 4. o. Kazinczy

 

Képzőművészeti pályázat

 

1-2. osztály

 

1. Frigyik Vivien 2. o. B.felvidéki Szín-Vonal Műv. Isk. Batsányi Tagint.

2. Vámosi Adrienn 2. a  TÁI Bárdos

3. Somogyi Júlia 2. z  TÁI Bárdos

 

3-4. osztály

 

  1. Vigh Dorina 4. z TÁI Bárdos
  2. Bruckner Anna 4. z TÁI Bárdos
  3. Farkas Csenge 4. a TÁI Bárdos

 

5-6. osztály

 

  1. Pethő Franciska 5. o Műv. Völgye Közös Fenntartású Ált. Isk. Monostorapáti
  2. Varga Flóra 5. o. Műv. Völgye Közös Fenntartású Ált. Isk. Monostorapáti
  3. Nesic Regina 6. a TÁI Bárdos

 

7-8. osztály

 

  1. Papp Dóra 8. o. Műv. Völgye Közös Fenntartású Ált. Isk. Monostorapáti
  2. Kaszás Diána 8. z TÁI Bárdos
  3. Szászi Endre 8. z TÁI Bárdos

 

Különdíj:

Páhi Ádám 8. a TÁI Bárdos

Szalai Eliz 6. o. Műv. Völgye Közös Fenntartású Ált. Isk. Monostorapáti

 

Népdaléneklési verseny

 

Alsó tagozat

Nem zene tagozatosok helyezései:

 

  1. Kocsis Kata 3. o. Műv. Völgye Közös Fenntartású Ált. Isk. Taliándörögd
  2. Nagy György Richárd  4. o. Kazinczy
  3. Tóth Zia 4. o. Batsányi

Zene tagozatosok helyezései:

 

  1. Bruckner Anna 4. z
  2. Borbély Máté 3. z
  3. Bicsérdi Enikő 3. z

 

Felső tagozat

Egyéni

 

5-6. szóló:

1. Böröcz Nikolett 5. o. Nagyboldogasszony Római Katolikus Ált. Isk.

2. Blahunka Flóra 5. z Bárdos

3. Bruckner Máté 6. z Bárdos

 

7-8. szóló:

1. Kovács Alexandra 7. o. Nagyboldogasszony Római Katolikus Ált. Isk.

2. Őri Ádám 8. z Bárdos

3. Bakonyi Míra 7. z Ramasetter

 

Csapat

 

5-6. csapat:

1. Hajnalhasadás 5. z Bárdos

2. Zümik 6. z Bárdos

3. Pásztorsíp 6. z Bárdos

 

7-8. csapat

1. Nótás kedvű betyárok 8. z Bárdos

2. Lányok és a falu rossza 8. z Bárdos

3. Fekete csillagok 7. z Bárdos

 

Komplex magyar irodalmi és anyanyelvi verseny

 

5-6. évfolyam

 

1. Sásdi Árpád 6. z Bárdos                                                    

2. Fazekas Fanni 6. o. dr. Nagy Endre Ált. Isk.

3. Szabó Veronika 6. o. Kazinczy                  

 

7-8. osztály

 

  1. Tompa Júlia 7.o. Ramasetter 
  2. Záhoczky Csenge 8. o. Ramasetter 
  3. Kalmár Ágota 8. o. Kazinczy

 

Angol szépkiejtési verseny

 

  1. Hársfalvi Júlia 7. o. Kazinczy
  2. Nyírő Sára 8. o. Batsányi
  3. Zoboki Csanád 8. o. Kazinczy

Különdíj: Janzsó Demeter János 7. a Bárdos

 

Német szépkiejtési verseny

 

  1. Csaba Klaudia 7. o. Kazinczy
  2. Molnár Ágnes 8. o. Ramasetter
  3. Kakuk Noémi 8. o. Lesence Völgye Ált Isk.

Szabó Dorina 8. o. Kazinczy

 

Versíró pályázat

 

  1. Lasztovicza Máté 7. z Bárdos
  2. Varga Viktória 6. o. Batsányi
  3. Lájer Attila, Kálmán Gábor, Szászi Endre 8. z Bárdos

Különdíj : Kovács Dániel Ádám 7. a Bárdos